dijital kartvizit oluşturma


Kartvizit baskı çeşitli meslek dallarında çalışan birçok kişinin veya farklı şirketlerin sık sık başvurduğu bir metottur.dijital kartvizit oluşturma Kartvizitler iş insanlarının veya işyerlerinin kendilerini tanıtmak amacıyla kullandığı genellikle kağıt türevi ürünlerin üzerine basılmış ad soyadı, iletişim bilgileri ve çalıştıkları kurum veya alanlarının basılı olduğu genellikle küçük boyutlu tasarımlardır.dijital kartvizit oluşturma Baskılar birçok farklı kağıt üzerine basılır ve genellikle boyutları belirlidir. Yaptıran tüzel veya gerçek kişinin isteklerine ve zevklerine bağlı olarak Bristol karton üzerine çeşitli tasarımlar yapılabilmektedir. Kurumsal iletişimde önemli bir yer taşıyan kartvizitler çok çeşitli alanlarda kullanılabilir. İletişimde kurum ve kişi veya kişi ve kişi arasında iletişimi sağlar.

Kartvizit Baskı

Kartvizitler genellikle Bristol adındaki özel bir kartona basılmaktadır. Başka kağıtlar kullanılsa da kalitesi ve dayanıklılığı sayesinde popülerliği yüksek olan bu kağıt türü şirketimizde yüksek oranda kullanılmaktadır. Büyük çoğunlukla benzer en boya sahip olmakla birlikte bu ölçüler 5-5.5cm en ve 8-9cm boya sahip olur.dijital kartvizit oluşturma Standart ölçü dışındaki daha büyük kartvizit baskıları genellikle cüzdana sığmayacağı için bir yerde kolayca unutulacağından Ankara Deniz Matbaa her zaman en uygun ölçüde kartvizitlerinizi basarak kolay kolay unutulmamanızı sağlar. Doğru tasarım seçimi müşteri için önemlidir. Bunu matbaamız ile çalışarak sizin tercihlerinize en uygun ve doğru seçimleri yapmanızı kolaylaştırabiliriz.dijital kartvizit oluşturma Bütün kartvizitlerin baskısında kaplama malzemesi olarak Selefon kaplama kullanılmaktadır. Bu kaplama ile kartvizitler uzun süre zarar görmeden kullanılabilir. Selefon kaplama sayesinde baskılar daha kalıcı ve kaliteli olur. Matbaa olarak en kaliteli mürekkepleri ve kağıtları kullanarak müşterilerimiz için kendi kurumsal iletişimlerinizi kalıcı olarak basmanıza olanak sağlıyoruz.

Kartvizit Baskı Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeli?

Kartvizit baskı yaptırırken hangi etmenlere dikkat edilmelidir? Neler önemlidir? Kartvizit baskı yaparken ilk olarak kağıt seçimine önem verilmelidir. Farklı kağıtlar farklı şekillerde kartvizit baskılarına olanak sağlar. Mürekkep rengi ve kalitesi de kağıt kadar önemlidir.dijital kartvizit oluşturma Kalitesiz veya soluk renkli bir mürekkep kartvizitte olumsuz bir yön olarak görülür ve müşterilerin ilgisini çekmez. Kartvizit bakısında tasarımın ilgi çekici ancak sade ve okunabilirliği yüksek olmalıdır. Gereksiz bilgilerden kaçınılmalı ancak eksik de bilgi kartvizitlerde verilmemelidir. Doğru kağıt, mürekkep ve tasarım kombinasyonu ile uzun süre ilgi çekecek ve akıllarda yer etmeyi sağlayacak bir kartvizit baskısı sağlanmış olur.

Kartvizit Baskı Fiyatları

Kartvizit baskı fiyatları nelere göre değişir? Nelere bağlıdır? Kartvizit baskıların fiyatları kağıt türü ve bu kağıtların kalitesine göre fiyatları değişir.dijital kartvizit oluşturma Baskı yüzey sayısı kağıt kalitesine bağlı olan bir durumdur ve yüzey sayısı arttıkça kağıt kalitesi de artar. Her kağıt türü aynı kaliteye sahip değildir. Baskı yüzeyi ne kadar kaliteliyse fiyatlar da ona göre değişmektedir. Baskı yapılırken kaliteli mürekkep kullanılması da fiyatları etkiler. Kaliteli bir mürekkep kalıcılığı da vadeder. Kalıcılık bir baskıda önemli ve fiyat arttıran bir faktördür. Basılacak kartvizit sayısına göre tane ücreti değişmektedir. Tasarımın özellikleri ve baskı kalitesi gibi bulunan birçok faktör nedeniyle kartvizit baskı fiyatları hakkında kesin bir miktar söylemek mümkün değildir.