Promosyon Ürünler


Bir firmanın hedef kitleye daha etkili bir şekilde ulaşabilmesinde promosyon ürünler önemli olmaktadır. Ancak bu ürünlerin tasarımının başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi de gereklidir. Bu aşamada başarı tanımını şu şekilde açabiliriz; ilgili promosyon ürünleri, bilindiği gibi oldukça farklı sektörler bünyesinde verilebilen ürünlerdir. Bu doğrultuda ilgili promosyon ürün için hedeflenen temel kazanımların elde edilebilmesi için etkili ve doğru bir tasarıma sahip olması gerekir. Nitekim etkili ve doğru bir tasarım sayesinde hem firmanızın bilinirliğini arttırabilecek hem de daha fazla potansiyel müşteriyi elde edebileceksiniz.

Firmamız, alanında uzman grafikerleri ile bulunduğunuz sektör içerisinde planladığınız promosyon ürünleriniz için en etkili tasarımı yapmaya hazırdır. Şimdi markanızı en doğru ve etkili bir şekilde hedef kitleye ulaştırabilirsiniz. Üstelik promosyon ürünler, düşük bütçeye karşılık, oldukça yüksek verim elde edebilmenizi sağlayan tanıtım çalışmalarından birisidir.

Promosyon Ürünler Tasarımında Önemli Olan Kriterler Nedir?

Öncelikli olarak bu tarz ürünlerin oldukça başarılı bir tanıtım aracı olduğuna dikkat çekmek gerekiyor. İşte bu nedenden dolayı potansiyel müşteriyi kazanmanızı sağlayacak tasarım detaylarına yer verilmesi ve aynı zamanda kurumsal kimliğinizi de yansıtacak olması önemlidir.

Bu doğrultuda;

  • Satış gücünü arttırabilecek nitelikte olmalıdır
  • Memnuniyet odaklı olmalıdır
  • Hedef kitlenin ilgi ve beğenisi odaklanmalıdır
  • Görsel olarak dikkat çekici ayrıntılara sahip olmalıdır
  • Kullanım alanı ve amacı doğrultusunda doğru tasarıma sahip olmalı

Bu kriterler baz alınarak hedeflenen promosyon ürünlerinizi en iyi bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Normal günler için düzenleyeceğiniz özel kampanyalarınız doğrultusunda promosyon ürün talebinde bulunabileceğiniz gibi, yılın özel günlere özel; yılbaşı, bayram gibi özel günlerine özel ürünler de talepte bulunabilirsiniz. Talep edebileceğiniz başlıca promosyon ürünleri arasında; çanta, defter, ajanda, takvimler, saatler, flash bellek, kupa, t-shirt gibi daha birçok ürün bulunmaktadır.

Promosyon Ürün Tasarımı Fiyatı Ne Kadar?

Sizlere en ideal fiyat teklifini sunmayı amaç edinmiş durumdayız. Ancak bunun için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Tercih edeceğiniz promosyon ürünü, ürün üzerinde uygulanacak tasarım, uygulanacak tasarım için hangi baskı çeşidi olacağı, adet sayısı gibi tüm kriterler dikkate alınarak sizlere en iyi fiyat teklifimizi sunabileceğiz.

 

Paylaş