Küp Bloknot


Küp bloknotlar ofis içerisinde yapılacak işlerinizi, irtibatlarınızı ve görevlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde not almanıza imkan sağlar. Küçük ve kullanışlıdır. Belirli bir düzen halindedir ve masanızın herhangi bir köşesinde kolayca bulundurabilir, ihtiyaç duyduğunuz anda kolay bir şekilde notunuzu alabilirsiniz.

Küp bloknot genellikle kare formatındadır. Üzerinde küçük ebatlarda logonuz basılır ve bu sayede kağıdın büyük bir kısmı genel kullanım için boş bırakılır. Küp bloknotlar pek çok farklı sektör bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan pek çok farklı işletme modeli için hem işletme içi hem de işletme dışı alanlarda ihtiyaç duyulan ve kullanılan materyaller olma özelliğindedir. Farklı renk seçenekleri ve özelleştirilebilir tasarım seçeneklerini de sizlere sunmaktayız.

Bloknot Tasarımında Hangi Kriterler Önemlidir?

Bloknot tasarımında önemli olan kriter, bloknot kağıdının kullanışlı olmasıdır. Bu kriterin sağlanabilmesi için malzeme kalitesine önem vermek gerekiyor. Düşük malzeme kalitesinde basılan bir bloknot kağıdının ömrü uzun olmayacağından dolayı nem gibi dış koşullar karşısında oldukça büyük bir zarar görür ve kullanılamaz hale gelir. Firmamız hem malzeme kalitesine hem de tasarıma önem vermektedir. Bu bağlamda hem firma içerisinde hem de firma dışında işinize yarayacak, kolay ve hızlı bir şekilde notlarınızı alabileceğiniz ve aynı zamanda uzun süreli saklayabileceğiniz malzeme kalitesinde bloknot kağıtları imalatını gerçekleştirmektedir.

Masanızın üzerine yerleştirebileceğiniz karton yuvası içerisinde küp bloknotlarınız bir arada belirli bir düzen halinde durur. Dağılmaz, derli topludur ve anlık kolay, hızlı kullanım için idealdir. Bloknotlar ayrıca bir arada taşımaya da müsaittir. Nitekim karton yapısı için dilerseniz üzerinde yer alan kapağı kullanabilirsiniz.

Bloknot Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Uzun vadede not alma, yapılacaklar listesi oluşturma, ofis içi kolay yazışma, ofis dışı müşteri ile kolay iletişim kurma gibi daha bir çok işlemi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmenizi sağlayacak bloknotlar için tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmenizdir. Bu doğrultuda sizler için en ideal fiyat teklifimizi sunabileceğiz ve kabul etmeniz durumunda da çalışmalarımıza başlayabileceğiz. En kısa sürede teslimat gerçekleştirmekteyiz. Fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

Her sektörün en temel ofis masası ihtiyaçlarının başında gelen küp bloknotlar, etraflarındaki karton kutu sayesinde dağılmadan, bir arada durabiliyor. Karton yuvası, küp bloknotlarınızı taşımak istediğiniz zaman, üzerlerini örten bir kapağa dönüşebiliyor. Böylece taşırken bloknotlar çantanıza dağılmıyor.

Geleneksel matbaa çizgisini koruyan ve aynı zamanda da yeni nesil online matbaa özelliklerine sahip Ankara Deniz Matbaada küp bloknotlarda, şirketinizin logo ve sloganlarına da yer verebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken, promosyonlu küp bloknot siparişinizi verirken, şirketinize ait logo ve sloganların tasarımlarını, PDF, Aİ veya PS formatlarında bize ulaştırmak. Daha sonra uzman matbaa ekibi, tasarımlarınızı uygun bir şekilde küp bloknotlara ve etraflarını saran yuvalarına yerleştirecektir. Standart küp bloknot ölçülerinden şaşmayan siparişlerinizi verip, en az 5 iş günü içinde adresinizden veya direkt elden teslim alabilirsiniz. Ofis hayatınızı kolaylaştıracak küp bloknot siparişi verirken, çabuk tüketildiklerini unutmadan hareket etmelisiniz. Buna göre belirleyeceğiniz miktar, uzun süre ihtiyacınızı giderecektir. Sitemizde sipariş vermek için diğer tüm promosyon ürünlerini bulabilirsiniz.

 

Paylaş