Menü


Daha çok; restoran, cafe ya da fast-food türünden hazır tüketim gıdalarının servis edildiği işletmelerin ihtiyaç duyduğu menü üzerinde, işletmenin servis edebileceği yiyecek ve içecekler belirli bir düzen halinde yer alır. Müşteriler menü üzerinde ilgili gıda türlerine dair ayrıntıları bulabilir, böylelikle siparişlerini verebilirler.

Menü deyip geçmemek gerekiyor. Özellikle de kurumsal kimliğine önem veren bir işletme modelinin menüsünün özel bir tasarıma sahip olması önemli bir konudur. Bu da ancak alanında uzman bir grafiker ile mümkün olacaktır. İşte bu aşamada sizlere ihtiyaç duyduğunuz kaliteyi sunmaya hazırız. Üstelik piyasa geneline kıyasla oldukça makul bir seviyede fiyat teklifi sunmaktayız. Menü tasarımı ve basımına dair daha fazla bilgi almak ve sizlere sunabileceğimiz en uygun fiyat teklifimizi öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Menü Tasarımında Neler Önemlidir?

En başında menü standart bir ürün listesi olarak düşünülmemelidir. Her bir ayrıntısı özel ve genel itibariyle dikkat çekici olması gerekir. Müşterilerinizin her bir ürünü kolay bir şekilde inceleyebilmesi, hakkında kolay bir şekilde bilgi alabilmesi gerekir. İşte bu doğrultuda sizlerin de belirleyeceği özelleştirme seçenekleri doğrultusunda en iyi tasarım çalışmasını yapıyoruz ve sizlerin onayına sunuyoruz. Bizlere onay vermeniz durumunda da, belirlenen sürede tasarım ve baskı işlemleriniz tamamlanarak, sorunsuz bir şekilde adresinize teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Menü tasarımında önemli kriterler arasında malzeme kalitesi gelir. Deri, karton, cilt bezi olarak ve farklı ebatlarda talep edebilirsiniz. Mat yada parlak olabilir. Genellikle A4 ebat tercih edilir. Kapaklı bir menü olabilir. Birden fazla sayfalı ya da tek bir sayfa, kapaksız da olabilir. PVC kaplama uygulanabilir ve diğer özelleştirme seçenekleri doğrultusunda uygulamalar yapılabilir.

Menü Tasarımı ve Basımı Fiyatı Ne Kadar?

Menü defteri, kağıdı tasarımı konusunda uzman bir firmayız. Bu sektörde sizlere memnuniyet garantisi veren nadir firmalardan birisiyiz. Nitekim ekibimiz şimdiye kadar tamamladığı başarılı çalışmaları ile kurumsal müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Üstelik fiyat bakımından da en makul fiyat teklifini sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek; adet sayısı, ebat, istediğiniz tasarım gibi detayları belirtin, sizlere fiyat teklifimizi sunalım.

Menü; Restoran, Cafe ya da fast - food gibi tüm yeme-içme sektöründe kullanılan, ürün resim, fiyat veya firma bilgilerinin bulunduğu, profesyonel olarak satışı desteklemek için tasarlanan matbaa ürünleridir.

​Menüler; Karton, Deri ve Cilt bezi olarak çeşitlere ayrılmaktadır.

Karton Menüler; Talep edilen ebat ve özellikte tasarlanan karton menüler,

işletmenin satışını desteklemek için  ürün resimleriyle donatılıp  250 veya 350 gr. Kuşe kağıda,

isteğe bağlı olarak mat veya parlak selefon kaplanarak, minimum 30 adet olarak üretilmektedir.

Karton menüler genellikle A/4 ebatında; 2 – 4 – 8 sayfalar şeklinde üretilmektedir.

Menü Üretiminde Extra Hizmetlerimiz;

 • Varak Yaldız baskı
 • Pvc kaplama
 • Gofre uygulama (Kabartma)
 • Local Lak (Kısmi Parlaklık Verme)
 • Selefon Kaplama (Mat veya Parlak)

Karton Menüden Sipariş Verirken veya Fiyat  Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar;

 • Kağıt gramajını ve Selefon çeşidini belirtiniz
 • Ebatı belirtiniz.
 • Adeti belirtiniz.
 • Cilt veya Katlama şeklini belirtiniz.
 • Extra hizmet talebinin olup olmadığını lütfen belirtiniz.

Deri ve Cilt Bezi Menü Çeşitlerimiz;  Sitemizin ‘Menü Sunum Ürünleri’ kategorisinde beğeninize sunulmuştur.

Deri veya Cilt Bezi Menülerden Sipariş Verirken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar;

 • Ebadı belirtiniz
 • Adeti belirtiniz
 • Üzerine yapılacak baskıyı belirtiniz (Yaldız veya sıcak baskı gibi)
 • Özelliklerini belirtiniz (Cilt bezi veya deri gibi..)

 

Paylaş