Davetiye


Davetiye Modellerimiz İçin Tıklayınız

Özel günlerde orada olmasını istediğiniz davetlilere teklif sunmanın en etkileyici yöntemi iyi bir davetiye tasarımıdır. Davetiyeler özel bir organizasyon kapsamında düzenleyebileceği gibi; düğünler, açılışlar, tebrikler ya da diğer küçük çaplı partiler için de düzenlenebilmektedir. Davetiyenin düzenleneceği etkinliğe göre etkileyici bir şekilde tasarlanması önemlidir. Bu yüzden uzman bir tasarımcı ekip ile çalışmanız gereklidir. Firmamız bu aşamada beklentilerinizi karşılmaya hazırdır.

Davetiye Tasarımında Neler Önemlidir?

Davetiye tasarımında önemli olan pek çok detay vardır. İlk bakıldığında bu detaylar çok da fark edilmez ancak tasarım sektöründe belirli bir bilgi, deneyim ve uzmanlık seviyesindeki personellerimiz bu ayrıntıların daha çok farkındadır. Bu sayede sizlere ilgili etkinliğiniz için en doğru davetiye tasarımı önerilerini sunabilir ve aynı zamanda sizlerin de istek, talep ve beklentileri doğrultusunda özelleştirebilir. Nitekim firmamızın temel amaçlarının başında sizlerin istek, talep ve beklentilerinizin en etkili bir şekilde karşılanması gerekmektedir. Gereksiz zaman kaybına izin vermiyoruz ve üstün malzeme kalitesini ön planda tutarak, davetlilerizi etkileyecek özel davetiye tasarımlarına imza atıyoruz. Memnuniyet garantili çözüm odaklı bir hizmet anlayışına sahibiniz. Bu aşamada yapmanız gereken tek şey firmamız ile gün içerisinde dilediğiniz bir saat diliminde iletişime geçerek ne tür bir etkinlik kapsamında, ne tür bir davetiye istediğinizi bizlere bildirmenizdir. Sınırsız renk ve tasarım seçeneklerine sahibiz. Her türlü etkinlik, düğün, açılış gibi etkinlikler için en uygun davetiyeyi yapmaya hazırız.

Davetiye Tasarımı ve Basımı Fiyatı Ne Kadar?

Sizlere tasarım ve basım hizmetini verdiğimiz tıpkı diğer ürün seçeneklerimizde de olduğu gibi davetiye seçeneklerimizde de belirli bir fiyat verebilmemiz için öncelikli olarak bilmemiz gereken bazı ayrıntılar söz konusudur. Bu ayrıntıların başında; nasıl bir tasarım talep ettiğiniz, adet sayısı, ebatlar, davetiyenin kullanım şekli gibi ayrıntılardır. Firmamız ile iletişime geçerek tüm bu bilgileri tarafımıza aktardığınız zaman sizlere en ideal fiyat teklifimizi sunabilmemiz mümkün olacaktır. Sizlere sunduğumuz uygun fiyat teklifimizi kabul etmeniz durumunda da hedeflediğimiz süre zarfı içerisinde davetiyelerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamış ve adresinize kadar sorunsuz bir şekilde ulaştırmış olacağız.

 

Paylaş