Unutmayınız Kartları


Unutmayınız kartları sayesinde yapılması gereken işleri not alabilir ya da müşterilerinizin uygulaması gereken adımları kısa ve öz bir şekilde yazabilirsiniz. Tıpkı bloknotlar gibi ancak daha geniş ebatlarda basılan bu kartlar hem kurum içerisinde hem de kurum dışarısında oldukça fazla kullanışlı olmaları ile büyük bir iş görmektedir.

Unutmayınız kartları tasarımı için firmamıza güvenebilirsiniz. Kart üzerinde firmanızın logosu etkili bir şekilde yer alır. Dilerseniz özel bir renk seçeneği ile de kağıdınızı özelleştirebiliriz. Kısa bir sürede basımını gerçekleştirdiğimiz kağıtlarınızı adresinize kadar sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Oldukça uygun fiyatlı teklifimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Unutmayınız Kartları Kullanmanın Avantajları

Unutmayınız kartları pek çok şekilde kullanılabilir. Hem işe yarar hem de kurumsal kimliğinizi yansıtır. Ayrıca başarılı bir promosyon aracıdır. Kullanım süresinin uzun olduğunu da dikkate aldığımız zaman, esasında diğer bilindik pek çok tanıtım aracına kıyasla daha akılda kalıcı bir reklam yapabilme olasılığını bizlere sunmaktadır. Yeter ki doğru ve etkili bir tasarım yapılmış olsun. İşte bu aşamda da iş bize düşmekte ve alanında uzman olan grafikerlerimiz ile beklentilerinize odaklı çözümler sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey firmamız ile gün içerisinde dilediğiniz bir saat diliminde iletişime geçerek, firmanız için unutmayınız kartları talep etmenizdir.

Unutmayınız Kartları Tasarım ve Basım Fiyatı Ne Kadar?

Özel tasarım detayları, renkler ve logonuzun da uygulanması ile unutmayınız kartlarını en etkili bir şekilde tasarlayabiliyoruz. Üstelik bu kartlar için bir servet harcamanız da gerekmiyor. Sizlere oldukça uygun seviyede fiyat teklifini sunuyoruz ve böylelikle ekonomik bir seviyede kartlarınıza sahip oluyorsunuz. Uzun vade de hem şirket içerisinde hem de şirket dışında kolay ve hızlı bir şekilde kullanıma uygun unutmayınız kartları üzerinde uygulanacak etkili bir tasarım ile daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanız da mümkün olacaktır. Beklenti ve talepleriniz doğrultusunda süreci ilerletiyoruz ve sizlerden onay alarak her bir aşamayı ilerletiyoruz. Bu sayede sonuç itibariyle elde ettiğimiz ürün tam anlamıyla beklentilerinizi karşılamış oluyor. Daha fazla bilgi almak ve sizlere sunacağımız fiyat teklifimizi öğrenmek için lütfen iletişime geçiniz.

Paylaş