CD Zarfı


CD veya DVD ürünlerinin kolay bir şekilde taşınabilmesi, saklanması, gönderimi ya da kullanımı için gerekli olan zarflara CD zarfı ya da DVD zarfı denilmektedir. Özellikle de belirli bir dijital görsel ürünü pazarlayan firmalar açısından zarfın tasarımı önem teşkil eder. Pazarlamanın yapıldığı sektör ya da zarf içerisindeki dijital medyanın içeriği gibi ayrıntılar dikkate alınarak en doğru ve etkili bir şekilde zarf tasarımı yapılmalıdır. Bu bağlamda alanında uzman ekibimiz sizlere en iyi tasarımı ortaya çıkarmak için hazırdır. Firmamız ile iletişime geçerek, CD ya da DVD kalıbınız dahilindeki dijital medya dosyası hakkında bilgiler vererek ve aynı zamanda firmanıza dair gerekli bilgileri de (logo gibi) tarafımız ile paylaşarak, sizlere en iyi tasarımı sunmamızı sağlayabilirsiniz.

CD-DVD Zarfı Tasarımında Neler Önemlidir?

Dilerseniz sürece dair önemli olan kriterlerden başlıcalarını birkaç madde halinde ifade edelim.

Buna göre;

  • Zarf için özel bir renk tercihi yapabilirsiniz. Birden fazla renk bir arada tercih edilebileceği gibi zarfın genelinde tek bir renk de hakim olabilir.
  • Zarfın, dijital medya dosyalarını koruyabilmesi önemli olmaktadır. Bu nedenden dolayı zarf kağıt malzemesi yüksek kalitede olması ve nem gibi kriterlere karşı da uzun süreli dayanıklılık göstermesi önemlidir.
  • Eğer zarf sayesinde satış oranlarını arttırmayı planlıyorsanız, bu durumda zarf üzerine uygulanacak tasarımın ilgi çekici ve potansiyel müşteriyi ikna edici olması gerekmektedir. Merak etmeyin bu aşamada da uzman ekibimiz sizlere en iyi özelleştirme seçeneklerini sunmaktadır.
  • Eğer zarf haricinde bir kapak da bulunuyorsa, bu durumda zarfın tasarımının kapak ile uyumlu olması da önemlidir.
  • Zarf tasarımının aynı zamanda ilgili kurum açısından kurumsal kimliği yansıtıyor olması da önemlidir.
  • Yapışkanlı ya da yapışkansız imalatı gerçekleştirilebilir

Tüm bu kriterlere ek olarak sizlere daha birçok seçenek sunmaktayız. Bu sayede tam olarak hedeflediğiniz bir tasarıma imza atıyoruz.

CD-DVD Zarfı Tasarımı için Bizimle İletişime Geçiniz

Uzman ekibimiz bünyesindeki personellerimiz işini severek yapmaktadır ve şimdiye kadar birçok tasarım projelerini memnuniyet ile tamamlamış durumdayız. Sizlere istediğiniz tasarımı sunmaya hazırız. Özgünlük ve en iyi fiyat garantisini sunuyoruz. Sadece iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

CD ya da DVD zarfları, renkli kaliteli

Firmaların yaptıkları projeleri ve çeşitli tanıtım materyalleri vb. çalışmalarını müşterilerine sunumları için tercih edilen profesyonel bir çözümdür. CD ve DVD zarflara firma logo, amblem ve iletişim bilgileri eklenebilir. Yaratıcı bir tasarımla CD içeriği kapağa yansıtılabilir. Özellikle çeşitli projeler yapan firmaların tercih ettiği kurumsal kimliklerinin öğesidir.

Sınırsız renklerden baskı uygulanabilir. CD ve DVD zarfların tamamında baskı istenirse kağıt tabaka, baskıdan sonra zarf haline getirilmelidir.

1.      Hamur, imitasyon kraft, Formula (şamua) gibi farklı kağıt ve renk seçenekleri mevcuttur. Opsiyonel olarak kuşe kağıt ve ya karton kullanılabilir.

Slikonlu (kendinden yapışkanlı torba zarf) ve slikonsuz (tutkallı torba zarf) şeklinde sınıflandırılır.

Mükemmel tasarımları ve baskı kalitesiyle daha farklı ve dikkat çekici gönderilere sahip olacaksınız.

 

Whatsapp Bilgi Al