Islak Mendil


En başarılı promosyon ürünleri arasında bir sıralama yapacak olsaydık, ıslak mendil mutlaka ilk sıralarda yer alırdı. Mendil üzerinde duracak logonuz ve isteğe bağlı olarak sloganınız, işletmenizi en etkili bir şekilde tanıtacaktır. Hoş kokusu ile dikkat çeken bu ürünler aynı zamanda bir tanıtım, reklam aracı olarak da iyi bir geri dönüş elde edebilmenizi sağlamaktadır.

Islak mendilin sağlayacağı en önemli avantajların başında ise pek çok alanda kullanıma uygun olmasıdır. İnsanlar gündelik hayatlarında çok defa ıslak mendile ihtiyaç duyarlar. Bu nedenden dolayı ıslak mendil başarılı bir promosyon ürünü olarak düşünülmeli ve en iyi verimin elde edilebilmesi için tasarımının doğru bir şekilde yapılması gerekir.

Islak Mendil Tasarımında Neler Önemlidir?

Genellikle hijyen amaçlı kullanılan ıslak mendil, kullanım alanı son derece geniş bir ürün olduğundan dolayı, bu ürün vasıtasıyla etkili bir tanıtım yapabilmek, markanızı yansıtmak için uygulanacak tasarım detayları son derece önemli olmaktadır. Akılda kalıcı, ilk bakıldığında dikkat çekecek olmalı ve kısa bir slogan yerleştirilmelidir. Ancak elbette ki tüm bu ayrıntılar için belirli sınırlamalar koymamız doğru ve uygun olmayacaktır. Nitekim buradaki temel amacımız, firmalar açısından iyi bir promosyon ürünü olan ıslak mendilin uzun vadede iyi bir potansiyele ulaşmasıdır. İşte bu aşamada da etkili bir tasarım çalışması önemli olmaktadır. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman uzman personellerimiz sizi dinler, anlar ve beklentileriniz doğrultusunda en sağlam ıslak mendil tasarımı ve basımını gerçekleştirir. Bu sayede uzun vadede hem şirket içerisinde hem de şirket dışında uzun vadede akılda kalıcı bir tanıtım çalışması başarı ile gerçekleştirilmiş olacaktır.

Islak Mendil Tasarımı ve Basımı Fiyatı Ne Kadar?

Sağlık Bakanlığınca onaylı bir şekilde basım ve imalatını gerçekleştirdiğimiz ıslak mendillerimiz üzerinde etkileyici tasarımlar bulunur. Dilerseniz firma logonuzu, dilerseniz de diğer özel dijital görsellerinizi basarak, daha iyi bir sonuç elde etmenizi sağlarız. Planladığınız tüm ayrıntıları bizimle paylaşın ve size en iyi çözümü sunalım. Üstelik fiyat bakımından oldukça uygun bir seviyede fiyat teklifini sizlere sunuyoruz. Bu sayede oldukça ekonomik bir baskı işleminden faydalanmış oluyorsunuz.

Islak Mendil; Kişisel temizliklerde kullanılan yumuşak dokulu, nemli ve kokulu mendillere verilen addır.
Islak mendiller kullanım pratikliği ve hijyen olması nedeni ile farklı ambalaj şekilleri ve boyutları ile hayatımızın her alanına girmiştir. Çoğu insanın evinde, arabasında veya çantasında taşıdığı ıslak mendiller,
firmaların ve işletmelerin de dikkatini çekerek promosyon amaçlı da kullanılmaya başlanmıştır.

Islak mendil’i promosyon amaçlı tercih eden bazı sektörler:

 1. Restoran, cafe gibi yeme içme sektörü
 2. Medikal firmaları
 3. İlaç firmaları
 4. Benzin istasyonları
 5. Turizm firmaları
 6. Hastaneler  vb..

Islak Mendil Çeşitleri:

 • * Kuşe Islak Mendil
 • * Metalize Islak Mendil

Islak Mendil Ebatları:

 • 5 x 10 Cm
 • 6 x 10 Cm
 • 6 x 12 Cm
 • 6 x 13 Cm
 • 6 x 14 Cm
 • 7 x 10 Cm
 • 7 x 12 Cm
 • 7 x 13 Cm
 • 7 x 14 Cm

Tek renk baskı yapılabildiği gibi, 2, 3 ve 4 renk ofset baskı da yapılmaktadır.
Profesyonel grafik tasarımı yapılan ıslak mendiller, onayınıza sunulur onayınızın ardından üretime geçilmektedir.
Kullanılan Malzemeler, Sağlık Bakanlığından onaylı olup, sağlıklı ve hijyenik ortamda üretim gerçekleşmektedir.

Müşterilerimizin Fiyat Alırken Dikkat Etmesi Gereken Noktalar;
Adeti belirtiniz.
Ebatı belirtiniz.
Kaç renk baskı olacağını belirtiniz.
Talep edilen mendil çeşidi (kuşe – metalize) nedir?

 

Whatsapp Bilgi Al