Hologram Etiket


Hologram etiket olarak adlandırdığımız bir diğer etiket seçeneği, standart bir etiketten daha farklı olarak güvenlik amacı ile korunmaktadır.

Hologram etiket nedir kısaca tanımlayacak olursak; holografi teknolojisi temel alınarak geliştirilmiş bir etiket türüdür. Bu etiket içeriğine ilgili ürünün bilgisi üç boyutlu görsel şeklinde, lazer teknolojiisi ile kodlanır. Bu sayede ilgili ürünün orjinal ve taklit edilemez olduğunun bir göstergesi olur aynı zamanda etiketin sökülmesi durumunda geçerliliğini yitirir. Kopyalanamaz, çoğaltılamaz ya da çeşitli şekillerde basılamaz.

İhtiyaç duyduğunuz hologram etiket için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İlgili standartlara uygun hologram etiketinizi kısa bir süre zarfında tasarlıyor ve basımını gerçekleştirerek, yine sorunsuz bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Hologram Etiket Tasarımında Önemli Kriterler Nedir?

Hologram etiketler üç boyutlu görseli, iki boyutlu bir zeminde yansıtmaktadırlar. Bu nedenden dolayı özgün bir görsel tasarım önemlidir.

Bu doğrultuda belli başlı önemli kriterler;

  • Öncelikli olarak hangi tür hologram etiket çeşidine ihtiyaç duyulduğu belirlenmelidir. Bu sayede amaç doğrultusunda, ilgili ürün için en doğru hologram etiket çalışması yapılabilecektir.
  • 2D hologram etiketler, iki boyutludur. Değişik renkler uygulanabilir ve etikete farklı bakış açılardan bakıldığında hareketlilik sağlanabilir.
  • 3D hologram etiketler ise 2D hologram etiketlerin sahip oldukları özelliklere ek olarak, etikete farklı bakış açılarından bakıldığında derinlik duygusunu kazandırmaktadır. Bu da ilgili görselin gerçekçiliğini önemli ölçüde arttırmaktadır.
  • Unutulmamalıdır ki hologram etiketler her ne kadar güvenlik amacı ile kullanılıyor olsa da, pek çok durumda aynı zamanda çeşitli sektörlerdeki firmaların promosyon amaçları dahilinde de kullanılabilmektedir. Bu nedenden dolayı farklı projeleriniz kapsamında da talep edebileceğiniz bir etiket türüdür.

Tüm bu kriterler doğrultusunda uzman ekibimiz sizlere tam anlamıyla istediğiniz etiketi sunmaktadır.

Hologram Etiket Fiyatları Ne Kadar?

Fiyatın belirlenmesi aşamasında pek çok kriteri dikkate almaktayız. Bu nedenden dolayı standart bir fiyat söyleyebilmemiz zordur. Öncelikli olarak firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Talep edeceğiniz etiketin türü, adet sayısı gibi bilgiler, sizlere iyi bir fiyat teklifini sunabilmemiz için yeterli olacaktır. Uzman ekibimiz beklentilerinizi karşılamaya hazırdır ve sizlere olabilecek en makul fiyat teklifini sunacağız.

Whatsapp Bilgi Al