Elyaf Çanta


Elyaf çanta tasarımında genel olarak amaç tanıtım ve kurumsal kimliği yansıtmaktır. Bu sayede başarılı ve öz bir tanıtım işlemi gerçekleştirilebilir. Bu çanta üzerinde genellikle logo talep edilmektedir. Elyaf malzemeden imalatı gerçekleştirilecek olan çanta üzerinde uygulanacak logo, firmanızın logosu olmaktadır ve görsel olarak kaliteli, dikkat çekici niteliklere sahip olması gerekir. Bu yüzden dolayı doğru ve canlı renklerin kullanımı önemlidir. Öte yandan çantanın kullanım ve tasarlanması amacına bağlı olarak, özel tasarım talebinde de bulunabilir ve bu sayede ekibimizin sizlere daha özelleştirilmiş bir elyaf çanta tasarımını yapmasını sağlayabilirsiniz. Deneyimli ve uzman ekibimiz, istek ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, hızlı ve en iyi çözümleri sunmaktadır. Sadece iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Elyaf Çanta Tasarımında Önemli Olan Nedir?

Elyaf çantanın kullanım ve tercih edilme alanları, amaçları farklılık gösteriyor olduğundan dolayı uzman bir ekip ile çalışmak önemlidir. Bu sayede daha amaca yönelik, hızlı ve etkili sonuçlar elde edebilmeniz mümkün olacaktır. Bu bağlamda ekibimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman temel olarak aşağıdaki kriterleri dikkate alarak sizler için en iyi çözümü sunmaktayız.

Buna göre;

  • Çantanın kullanım alanı ve amacı dikkate alınır. Bu doğrultuda şunu ifade etmek isteriz ki elyaf çantalar genellikle çeşitli topluma açık etkinlik alanlarında, fuar, kongre, festival, seminer gibi alanlarda talep edilmektedir. Bu alanlarda elyaf çanta oldukça iyi bir promosyon ürünü olarak görülebilir. Bu yüzden dolayı tasarım ayrıntısında hem kurumsal kimliği (ya da ilgili markayı, topluluğun adını vs.) yansıtmalı hem de hedef kitleyi kazanmaya yönelik detaylar içermelidir.
  • Baskı kalitesi önemlidir ve standart olarak elyaf çantalar için serigrafi baskı yapılır. Fakat istek ve talep doğrultusunda daha kaliteli olduğunu söyleyebileceğimiz; ofset veya transfer baskı işlemini de gerçekleştirebiliriz.

Sonuç olarak, çanta üzerinde uygulanmasını istediğiniz logo ya da diğer ayrıntıları tarafımıza mail yolu ile ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Elyaf Çanta Tasarım Fiyatı Ne Kadar?

Sizlere sunacağımız elyaf çanta tasarım fiyatı, piyasa geneline kıyasla oldukça makul bir seviyededir. Fiyat konusunda bilgi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Whatsapp Bilgi Al