Sertifika


Belirli bir mesleki ya da daha farklı bir branşta elde edilen başarıyı resmi olarak belgeleyen kağıt, sertifika olarak adlandırılır. Sertifikanın yapı malzemesi, uzun yıllar boyunca dayanıklılık gösterecek bir şekilde imal edilmelidir. Bu sayede pek çok koşulda kullanımı mümkün olur.

Öte yandan sertifika düzeyinde yine farklı eğitim ve öğretim kuruluşlarında ihtiyaç duyulan; takdir, teşekkür, katılım belgesi gibi belgeler de bulunur. Bu belgelerin her birisi farklı standartlar baz alınarak tasarlanır ve basılırlar. Uzman ve deneyimli ekibimiz, tamamen sizin ihtiyaç duyduğunuz sertifika türünü dikkate alarak, ilgili standartları esas alarak tasarlama ve özelleştirme yapar. Bu sayede sonuç itibariyle hem kurumsal kimliği en iyi bir şekilde yansıtan hem de kişiye özel bir belge elde edilmiş olur. Yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmenizdir.

Sertifika Tasarımında Neler Önemlidir?

Doğru bir sertifika tasarımı için uyulması gereken esaslar aslında bellidir. Öncelikli olarak tarafımız ile iletişime geçen siz değerli müşterilerimizin nasıl bir sertifika belgesi istediğini dikkate alırız. Nitekim yazımızın başında da belirttiğimiz gibi pek çok farklı nitelikte sertifika belgeleri bulunmaktadır ki bu sertifika çeşitlerinin başında; diploma, katılım belgesi, takdir ve teşekkür belgesi gibi belgeler gelmektedir. Bizden belirli bir belge talebinde bulunduğunuz zaman ilgili yasalar kapsamında belirlenmiş tasarım ve malzeme esaslarını/standartlarını dikkate alarak tasarım ve basım işlemini gerçekleştiririz. Ayrıca ilgili kurumu temsil edecek tasarım özelleştirmelerini de yine ilgili sınırlara uygun bir şekilde yapabiliriz.

Sertifika Tasarımı ve Basımı Fiyatı Ne Kadar?

Sizlere olabilecek en uygun fiyat teklifini sunma gayreti içerisindeyiz fakat sizlere kesin bir fiyat teklifini sunabilmemizin ancak bizimle iletişime geçmeniz ile mümkün olacağını belirtmek isteriz. Nitekim; adet sayısı, ebatlar, belgenin türü gibi ilk etapta dikkate alınmayan pek çok ayrıntı esasında sizlere sunacağımız fiyat teklifini belirleyebilmemizde önemli ayrıntılar olma özelliğindedir. Bu bağlamda yapmanız gereken tek şey alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile iletişime geçmenizdir. Böylelikle en iyi fiyat teklifini sizlere sunabileceğiz ve kaliteli sertifika tasarımı, basımı işlemlerini de en kısa sürede, sorunsuz bir şekilde tamamlayabileceğiz.

 

 

 

 

Whatsapp Bilgi Al