Blok Not


Blok Not satışa sunduğumuz ürün ya da hizmetlerinizi belirli bir düzen halinde potansiyel müşterilerinize ulaştırmak için kullanabileceğiniz en etkili tanıtım araçlarından birisidir. Blok Not tasarımı önemli kurumsal kimlik çalışmalarından birisidir. başarılı bir Blok Not tasarımı ile potansiyel müşteriye karşı daha iyi bir intiba bırakabilirsiniz. Bu aynı zamanda söz konusu ürün ya da hizmetlerinizin satılma oranının da ciddi bir şekilde etkileyecektir. Bu nedenden dolayı ekibimiz firmanız için en doğru ve en iyi sonucu elde edebileceğiniz kataloğu tasarlayabilmek adına pek çok ayrıntıyı dikkate almaktadır.

Blok Not tasarımı yaparken nelere dikkat edilmelidir?

Blok Not tasarımında işletmenizin faaliyet gösterdiği sektör, izlediği satış stratejisi, genel kurumsal kimliği, Blok Not üzerinden ürün ya da hizmetlerini ne şekilde ön plana çıkarmak istediği gibi birçok ayrıntı önemli olmaktadır. Ayrıca Kataloğun genellikle birden fazla sayfası olduğunu dikkate alacak olursak, ilk sayfadan itibaren belirli bir düzende ilerlemenin, ilk sayfadan itibaren potansiyel müşteriyi çekme cazibesinden sahip olmasının ve genel sayfa düzenini ne kadar önemli olduğunu göz önünde bulundurmak gerekir. Ayrıca fiziksel bir Blok Not planlıyorsanız, Blok Not sayfalarının malzeme kalitesi de önemli bir diğer unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmamız Tüm bu ayrıntıları sizin için düşünmektedir ve bu süreçte sizin de onayınızı almaktadır.

Tüm bu kriterler ve daha fazlası dikkate alınan unsurlar olarak ifade edilebilir.

Nasıl bir blok not ihtiyacımız var?

Öncelikli olarak birçok farklı Blok Not çalışmasını yapabileceğimizi bilmelisiniz. Bu aşamada Önemli olan bulunduğumuz sektör ne hedeflediğiniz potansiyel müşterilerinize ürün Ya da hizmetlerinizi nasıl bir şekilde ulaştırmak istiyor olduğunuzdur. ekibimiz ile iletişime geçerek planladığınız Blok Not tasarımını talep edebilir ve kurumsal kimliğinizi doğru ve net bir şekilde yansıtacak bir tasarım elde edebilirsiniz. Sizlere hızlı ve profesyonel çözümler sunmaktayız.

Blok Not hazırlarken öncelikle dikkat edilmesi gereken nokta, Blok Not içerisindeki ürün ve/veya hizmetlere ait detayların kolayca anlaşılabiliyor olmasıdır. Blok Notlar genel olarak çok sayfalı ürünlerdir. Baskı sonrasında yapılan uygulamalar sayesinde (lak, selefon, yaldız baskı vb.) hem kaliteleri artırılmakta hem de görsel olarak daha estetik bir hale getirilmektedir. Kataloğun kaliteli olması, firmalar için hem marka değerinin artmasına, kurumsal hizmet alanının genişlemesine ve satışların artmasına yardımcı olmaktadır.

Günlük hayatta en çok karşılaştığımız Blok Not türü, satış ve pazarlama Blok Notlarıdır. Bu ürünler, markalar tarafından posta aracılığı ile gönderilebilir ya da promosyon olarak markaların satış mağazalarında hedef kitleye sunulabilir.

 

Telefonla Ara